Prośba o pomoc w związku z pożarem domu lekarza weterynarii Mariana Gęsikowskiego

Szanowni Państwo, Członkowie Zachodniopomorskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej w Szczecinie!

Dnia 8-go stycznia bieżącego roku w wyniku pożaru uległ częściowemu spaleniu dom naszego kolegi Mariana Gęsikowskiego zamieszkałego w Golczewie,
emeryta, byłego kierownika Państwowej Lecznicy w Golczewie, byłego Powiatowego Lekarza Weterynarii w Kamieniu Pomorskim.
Zniszczeniu uległ dach, poddasze,  I-sze  piętro, a w wyniku akcji gaśniczej zalaniu uległa reszta budynku.
W obecnym stanie obiekt nie nadaje się do zamieszkania.
Warunki związane z porą roku utrudniają dodatkowo wszelkie prace remontowe, a pozwalają tylko na czynności zabezpieczające, budynek przed dalszą degradacją.
Poszkodowana rodzina zmuszona jest przebywać w lokalu zastępczym.
Serdecznie z góry dziękując,  z poważaniem
Przemysław Stalka Powiatowy Lekarz Weterynarii w Kamieniu Pomorskim.
Tomasz Mruk członek Rady Zachodniopomorskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej.