Szczecineckie Warsztaty Weterynaryjne

Szanowni Państwo

W imieniu Rady Zachodniopomorskiej Izby Lekarsko Weterynaryjnej serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej już edycji warsztatów, które stały się nieodłącznym naszej działalności. Tematyka została dostosowana do Waszych i na podstawie ocen zebranych podczas poprzednich edycji. Całość przedsięwzięcia tym razem odbędzie się w “Domu nad jeziorem” w Silnowie zgodnie z załączonym poniżej scenariuszem w dniach 23-24.11.2019 r. Chętnych proszę o zgłaszanie swojego udziału do biura izby na adres zachizba@send.pl w terminie do 25.20.19 r. wraz z potwierdzeniem wpłaty w wysokości 460 zł. Koszt dla członków innych izb wynosi 600 zł. Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Koordynatorem z ramienia rady jest lek. wet. Marzena Madej-Szklany. Liczę na Państwa udział.

Przemysław Jurczyk

WARSZTATY SILNOWO 23-24.11.2019