Wielkie Grzybobranie Lekarzy Weterynarii

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy.

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w ” Wielkim Grzybobraniu Lekarzy Weterynarii”,  które odbędzie się 20 września 2020 r. w Nadleśnictwie  Czaplinek w kompleksie edukacyjno-turystycznym “Hubertówka Zofiówka” . Będzie to świetna okazja do spędzenia czasu w otoczeniu jesiennej przyrody  lekarzy weterynarii wraz z rodzinami i oderwania się od natłoku zajęć dnia codziennego. W naszym spotkaniu weźmie udział Pan Leśniczy, który poprowadzi zajęcia edukacyjne dot. fauny i flory otaczającego lasu. Na koniec naszego spotkania przewidzieliśmy ognisko w trakcie, którego nagrodzimy zdobywcę największego okazu grzyba jadalnego.

Licząc na Państwa obecność,
W imieniu Rady Zachodniopomorskiej Izby Lekarsko- Weterynaryjnej w Szczecinie Prezes lek. wet. Przemysław Jurczyk

Uczestników prosimy o potwierdzenie obecności drogą email  na zachizba@send.pl, szczegóły spotkania przesłane zostaną w najbliższych dniach.

Szczegóły o obiekcie : https://czaplinek.szczecinek.lasy.gov.pl/obiekty-edukacyjne#.X0OzdcgzaUk