Informujemy, że termin rejestracji na XII Ogólnopolską Konferencję Farmaceutyczną Lekarzy Weterynarii kończy się dnia 22 maja 2026 r. o północy.
Konferencja odbędzie się w dniach 29–31 maja 2026 r. w Kołobrzegu, w hotelu „IKAR Plaza”, ul. Wschodnia 35.
Tegoroczne wydarzenie poświęcone będzie niezwykle istotnej tematyce związanej z bezpieczeństwem żywności i odpowiedzialnym stosowaniem produktów leczniczych weterynaryjnych. Temat przewodni konferencji brzmi:
„Nadzór nad stosowaniem i pozostałościami środków przeciwdrobnoustrojowych jako gwarancja bezpiecznej żywności i pasz”.
Wykłady poprowadzą wybitni eksperci i prelegenci reprezentujący m.in. European Medicines Agency (EMA), FVE, Komisję Europejską oraz środowiska naukowe i administracyjne związane z legislacją weterynaryjną.
Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Stefana Krajewskiego, a także Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej oraz Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.
Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji oraz do rejestracji .

https://zachizba-konferencja-