Informujemy, że termin rejestracji na XII Ogólnopolską Konferencję Farmaceutyczną Lekarzy Weterynarii kończy się  dnia 22 maja 2026 r. o północy.

Konferencja odbędzie się w dniach 29–31 maja 2026 r. w Kołobrzegu, w hotelu „IKAR Plaza”, ul. Wschodnia 35.

Tegoroczne wydarzenie poświęcone będzie niezwykle istotnej tematyce związanej z bezpieczeństwem żywności i odpowiedzialnym stosowaniem produktów leczniczych weterynaryjnych. Temat przewodni konferencji brzmi:

„Nadzór nad stosowaniem i pozostałościami środków przeciwdrobnoustrojowych jako gwarancja bezpiecznej żywności i pasz”.

Wykłady poprowadzą wybitni eksperci i prelegenci reprezentujący m.in. European Medicines Agency (EMA), FVE, Komisję Europejską oraz środowiska naukowe i administracyjne związane z legislacją weterynaryjną.

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Stefana Krajewskiego, a także Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej oraz Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji oraz do rejestracji .

🔗 Rejestracja:
https://zachizba-konferencja-kolobrzeg-2026.konfeo.com/