Drogie Koleżanki i Koledzy Lekarze Weterynarii,

Już w środę zaczynamy szkolenia, ostatnia szansa, aby się zarejestrować!

Ważna informacja natury technicznej!

Wyłącznie otrzymanie maila na wskazaną skrzynkę pocztową, potwierdzającego rejestrację jest dowodem efektywnego zarejestrowania się na szkolenie. Jeżeli po zakończeniu rejestracji nie dostałeś maila, który generuje się automatycznie, sprawdź , czy podałeś poprawny adres a także prosimy, sprawdź, czy mail z potwierdzeniem nie został zakwalifikowany jako spam.

Dwa dni przed datą szkolenia otrzymasz automatycznie generowany mail z linkiem dostępowym do szkolenia.

Wielu z nas – lekarzy weterynarii, jest bardzo wymagających dla samych siebie i nie zdajemy sobie sprawy z tego, że żyjemy z „wewnętrznym krytykiem”, który przy każdej nadarzającej okazji, próbuje dojść do głosu. Jak często będąc w pracy krytykujesz samą/samego siebie? Czy myślisz czasami: „Jestem beznadziejna/y. Nie nadaję się do tej roboty.”?
Perfekcjonizm i samokrytycyzm są to niestety wierni partnerzy wielu lekarzy weterynarii. Już na etapie szkoły podstawowej uczymy się tego, że musimy być bezbłędni. Zarówno system edukacji jak i uwarunkowania kulturowe wzmacniają w nas poczucie, że każdy, nawet najmniejszy błąd oznacza porażkę.
Czy znasz kogoś, kto nigdy nie popełnia błędów? Oczywiście, że nie! To dlaczego wymagamy tego od samych siebie!?
Żeby móc zapanować nad „wewnętrznym krytykiem”, trzeba dobrze się z nim „zapoznać”. Dlatego z Vethink Academy przygotowaliśmy 3-godzinne szkolenie z warsztatami, które poprowadzi lek. wet. Olivia Ogińska.
Jeśli jesteś Lekarzem weterynarii należącym do  Zachodniopomorskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej  udział w najbliższym szkoleniu jest całkowicie bezpłatny, jak również w przypadku pozostałych sześciu szkoleń w ramach cyklu „Rozwój kompetencji miękkich – klucz do zawodowego sukcesu lekarza weterynarii”.
Wystarczy wysłać zgłoszenie za pomocą formularza na stronie (link):

Cykl szkoleń z dofinansowaniem – Vethink Academy

Zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniu w najbliższą środę (5.04.2023) na żywo, ponieważ chcemy zachęcić Ciebie do aktywnego udziału w warsztatach. Tylko dzięki temu jesteś w stanie zmienić swoje nawyki. Samo wysłuchanie szkolenia niczego nie zmieni. Dajemy szansę poznania technik i narzędzi, które musisz aktywnie wprowadzać do swojej praktyki. Jest to proces, do którego potrzebne jest Twoje zaangażowanie i dalsza praca. Dlatego biorąc udział w szkoleniu na żywo w dniu 5.04.2023r.  będziesz mieć możliwość zadawania pytań na czacie oraz zabrania głosu poprzez „podniesienie ręki” (w prawym dolnym rogu ekranu wystarczy kliknąć w emotikonkę i zaznaczyć „podnieś rękę” – jak poniżej), a prowadząca udzieli Tobie głosu.

Coraz więcej czynników opartych na idei świadczenia opieki nad pacjentami i klientami z zachowaniem najwyższej jakości usług i wydajności, stanowi dla nas wyzwanie, abyśmy nadal mogli wykonywać zawód lekarza weterynarii z wystarczającym poświęceniem bez narażania swojego zdrowia psychicznego i
fizycznego. Brakuje nam czasu na autorefleksję i poznawanie siebie, dlatego chcemy stworzyć bezpieczną przestrzeń, gdzie w pełni wykorzystasz ten czas dla siebie.
Każdy kto wyśle zgłoszenie otrzyma 14-dniowy dostęp do nagrania ze szkolenia, natomiast tylko osoby uczestniczące w szkoleniu na żywo otrzymają certyfikat. Zarejestrowało się już z Naszych 5 Izb ponad 440 lekarzy weterynarii.
Zachęcamy do udziału!