Jutro Zjazd Lekarzy Weterynarii Zachodniopomorskiej Izby

Jutro 15 kwietnia 2023r. zaczyna się Zjazd Sprawozdawczy

Zapraszamy wszystkich Delegatów do wzięcia udziału w  Sprawozdawczym Zjeździe Lekarzy Weterynarii   Zachodniopomorskiej Izby Lekarsko – Weterynaryjnej, który odbędzie się jutro, w dniu 15 kwietnia 2023 r. (sobota w Goleniowie w hotelu JF Duet przy ul. Maszewskiej 19.

Z radością donosimy, iż udział w charakterze Gościa w Naszym Zjeździe Goleniowie potwierdziła prof. Ałła Viniarska z Akademii Medycyny Weterynaryjnej ze Lwowa. Osoby, które chcą wysłuchać prezentacji Pani Profesor o sytuacji lekarzy weterynarii w Ukrainie, o wyzwaniach związanych z medycyną weterynaryjną wojenną czy też o pomocy niesionej przez społeczność międzynarodową  dla lekarzy weterynarii i zwierząt w Ukrainie, gorąco zapraszamy. Potwierdził również udział w Zjeździe dr Zbigniew Wróblewski-  Koordynator KRL-W pomocy dla Ukrainy, który będzie opowiadał o polskich działaniach w tym obszarze oraz o aktualnych potrzebach. Dr Wróblewski, decyzją Rady Zachodniopomorskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej zostanie odznaczony odznaką „Gryf Weterynaryjny”.

Równolegle, na sali głównej, uczestnicy Zjazdu będą mogli zapoznać się z pracami artystycznymi lekarza weterynarii Tomasza Ozdoby (metaloplastyka – plakiety) o tematyce historycznej m.in. „Zamojski pod Byczyną” , tryptyk poświęcony dynastii Wazów etc.

Jeżeli chcesz porozmawiać o potrzebach i bieżących sprawach związanych z wykonywaniem zawodu lekarza weterynarii, jeżeli chcesz mieć wpływ na działania Izby, przyjedź, serdecznie zapraszamy.

14 kwietnia, 2023|