Agenda Spotkania Integracyjnego Silnowo 2023

zaprasza na

SPOTKANIE INTEGRACYJNE DLA LEKARZY WETERYNARII

które odbędzie się w dniach 22-23 kwietnia 2023r

w urokliwym dworku „Dom nad jeziorem”

Silnowo 65

78-446 Silnowo

SERDECZNIE ZAPRASZAMY LEKARZY WETERYNARII EMERYTÓW/NESTORÓW NASZEGO ZAWODU DO WSPÓLNEJ INTEGRACJI !!

Zaczynamy w sobotę od 10:00.

Dla praktykujących lekarzy weterynarii odbędzie się seminarium prowadzone przez lek. wet. Agnieszkę Neskę-Suszyńską, która specjalizuje się w nefrologii oraz endokrynologii, a w szczególności na leczeniu pacjentów z chorobami  nerek. Jest absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie, corocznie pogłębiającą swoje umiejętności pod okiem najlepszych amerykańskich  internistów z kliniki Uniwersytetu Kalifornijskiego w Davis oraz z kliniki AMC w Nowym Jorku.

Obecnie pracuje w warszawskich specjalistycznych przychodniach weterynaryjnych i konsultuje przypadki nefrologiczne z całej Polski.

Seminarium nt. „ Różne postacie PChN – analiza przypadków klinicznych”.

Kolejny wykład poprowadzi dr n. wet. Sylwia Kasprzak „Zaburzenia gospodarki Ca-P w chorobach nerek”. VEBIOT.

Prelekcja Krzysztof Jagodziński „ Gastrovom nowość od Ilovet -refluks,wymioty,nadkwasota”.ILOVET.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY  !!

W trakcie spotkania będziemy gościć przedstawicieli marki VEBIOT oraz firm EUROWET, BIOVICO oraz ILOVET.

Koszt całkowity uczestnictwa wynosi 300 zł od osoby

Agenda Spotkania Integracyjnego Silnowo 2023

Regulamin Imprezy.

Zgłoszeniowe mailowe uczestnictwa jest traktowane w świetle przepisów prawnych jako zgoda na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb rekrutacyjnych, do tworzenia listy uczestników spotkania integracyjnego i kontaktu z nimi w sprawie.

Wydarzenia, jak i kolejnych wydarzeń w cyklu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych)

Przesłanie maila zgłoszeniowego traktujemy również jako akceptację niniejszego regulaminu:

1. Warunkiem uczestnictwa w Spotkaniu Integracyjnym 22-23 kwietnia 2023r. jest przesłanie maila z danymi uczestnika na adres zachizba@send.pl.
  2. O uczestnictwie decyduje kolejność dokonania poprawnego zgłoszenia. Organizator zastrzega sobie prawo do ograniczenia liczby uczestników.
  1. Organizator wysyła natychmiastowo, drogą mailową, potwierdzenie wstępnej rezerwacji. W ciągu najdalej 10 dni roboczych od otrzymania wpłaty, uczestnik otrzyma również potwierdzenie uczestnictwa.
  1. Cena uczestnictwa to 300 zł/osobę w pokoju wieloosobowym.
  2. Napoje alkoholowe dostępne za opłatą w barze.
  3. Wiadomość potwierdzająca rezerwację zawiera szczegóły dotyczące dokonania opłat.

W przypadku braku uiszczenia opłaty, zgłoszenie uczestnictwa zostaje anulowane.

1. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa do 21 dni przed terminem wydarzenia, wpłacona kwota zostanie zwrócona na konto płatnika. W przypadku rezygnacji w terminie późniejszym niż 21 dni – zwrot opłat nie jest przewidywany.
  1. Organizatorzy umożliwiają uczestnictwo zmiennika zgłoszonego przez osobę rezygnującą. Rozliczenia odbywają się pomiędzy zainteresowanymi osobami.
  1. Każdemu uczestnikowi Spotkania Integracyjnego przysługuje prawo reklamacji przesłanej do biura Izby, do 14 dni po odbytej imprezie. Ze względu na specyfikę usług regulamin reklamacji będzie ustalany szczegółowo pod dane wydarzenie.
  1. Zwroty w przypadkach zasadnych następują do 30 dni od dnia zakończenia imprezy.
  2. Parking na terenie obiektu bezpłatny.
  3. Uwaga: Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakość wykonanych przez Hotel usług.
  1. Uczestnik może we własnym zakresie dokupić nocleg w dniach wcześniejszych lub późniejszych po Spotkaniu Integracyjnym.
  1. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 16 kwietnia 2023 włącznie.

15. Link do hotelu:

Zgłoszenia mailowe prosimy kierować na adres zachizba@send.pl