Rada Zachodniopomorskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej w Szczecinie zaprasza na

SPOTKANIE INTEGRACYJNE DLA LEKARZY WETERYNARII

które odbędzie się w dniach 22-23 kwietnia 2023r. od godziny 10:00

w urokliwym dworku „Dom nad jeziorem” Silnowo 65 , 78-446 Silnowo

Dla zainteresowanych  lekarzy weterynarii odbędzie się seminarium prowadzone przez dr n. wet. Agnieszkę Neskę-Suszyńską, która jest lekarzem weterynarii, internistą, specjalizującą się w nefrologii oraz endokrynologii, a w szczególności na leczeniu pacjentów z chorobami  nerek.
Jest absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie, corocznie pogłębiającą swoje umiejętności pod okiem najlepszych amerykańskich  internistów z kliniki Uniwersytetu Kalifornijskiego w Davis

Obecnie pracuje w jednej z podwarszawskich lecznic i konsultuje przypadki nefrologiczne z całej Polski. Seminarium porusza tematy: techniki detoksykacyjne, transplantacje nerek, choroby kłębuszkowe nerek, niedokrwistość tła nerkowego.

W trakcie spotkania będziemy gościć przedstawicieli firm VEBIOT, EUROWET oraz ILOVET.

Koszt całkowity uczestnictwa wynosi tylko 300 zł od osoby

Obejmuje nocleg, przerwy kawowe, obiad, uroczystą kolację bankietową z oprawą muzyczną do samego świtu  oraz pyszne śniadanie w niedzielę w formie bufetu zapewniamy przedłużoną dobę hotelową do godz. 13:00

Liczba miejsc barrrdzo ograniczona. Osoby zainteresowane dodatkowymi szczegółami prosimy o mailowy kontakt z Panią Wiceprezes Rady Zachodniopomorskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej w Szczecinie.

Regulamin Imprezy.

Zgłoszeniowe mailowe uczestnictwa jest traktowane w świetle przepisów prawnych jako zgoda na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb rekrutacyjnych, do tworzenia listy uczestników spotkania integracyjnego i kontaktu z nimi w sprawie.

Wydarzenia, jak i kolejnych wydarzeń w cyklu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych)

Przesłanie maila zgłoszeniowego traktujemy również jako akceptację niniejszego regulaminu:

 1. Warunkiem uczestnictwa w Spotkaniu Integracyjnym 22-23 kwietnia 2023r. jest przesłanie maila z danymi uczestnika na adres zachizba@send.pl.
 2. O uczestnictwie decyduje kolejność dokonania poprawnego zgłoszenia. Organizator zastrzega sobie prawo do ograniczenia liczby uczestników.
 1. Organizator wysyła natychmiastowo, drogą mailową, potwierdzenie wstępnej rezerwacji. W ciągu najdalej 10 dni roboczych od otrzymania wpłaty, uczestnik otrzyma również potwierdzenie uczestnictwa.
 1. Cena uczestnictwa to 300 zł/osobę w pokoju wieloosobowym.
 2. Napoje alkoholowe dostępne za opłatą w barze.
 3. Wiadomość potwierdzająca rezerwację zawiera szczegóły dotyczące dokonania opłat.

W przypadku braku uiszczenia opłaty, zgłoszenie uczestnictwa zostaje anulowane.

 1. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa do 21 dni przed terminem wydarzenia, wpłacona kwota zostanie zwrócona na konto płatnika. W przypadku rezygnacji w terminie późniejszym niż 21 dni – zwrot opłat nie jest przewidywany.
 1. Organizatorzy umożliwiają uczestnictwo zmiennika zgłoszonego przez osobę rezygnującą. Rozliczenia odbywają się pomiędzy zainteresowanymi osobami.
 1. Każdemu uczestnikowi Spotkania Integracyjnego przysługuje prawo reklamacji przesłanej do biura Izby, do 14 dni po odbytej imprezie. Ze względu na specyfikę usług regulamin reklamacji będzie ustalany szczegółowo pod dane wydarzenie.
 1. Zwroty w przypadkach zasadnych następują do 30 dni od dnia zakończenia imprezy.
 2. Parking na terenie obiektu bezpłatny.
 3. Uwaga: Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakość wykonanych przez Hotel usług.
 1. Uczestnik może we własnym zakresie dokupić nocleg w dniach wcześniejszych lub późniejszych po Spotkaniu Integracyjnym.
 1. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 16 kwietnia 2023 włącznie.

15. Link do hotelu:

http://www.domnadjeziorem.pl/

Zgłoszenia mailowe prosimy kierować na adres zachizba@send.pl

Cennik - sezon Główny, Dom nad Jeziorem, Silnowo