Szanowni Lekarze Weterynarii!

Szanowni  Członkowie Zachodniopomorskiej Izby Lekarzy Weterynarii, pragnę poinformować, iż  wraz z Vethink Academy zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu szkoleń on-line pt. „Rozwój kompetencji miękkich – klucz do zawodowego sukcesu lekarza weterynarii”.
Już za tydzień 31.05 o godzinie 17:00 spotykamy się na kolejnym spotkaniu pt.

 „Jak rozmawiać z trudnym klientem i radzić sobie z hejtem”,

które poprowadzi lek. Wet. Przemysław Łebek

“Trudnym klientem” najczęściej określamy osobę, która wymaga od nas większego wysiłku i wyższego poziomu umiejętności interpersonalnych. Statystycznie „trudny klient” trafia do Twojego gabinetu raz na tydzień. Masz wrażenie, że ten jeden na kilkadziesiąt przypadków wysysa z Ciebie całą energię? Jeżeli tak to zapraszamy Ciebie do wzięcia udziału w tym spotkaniu. Warsztat poprowadzi lekarz weterynarii, który tak jak Ty na co dzień spotyka się z “trudnymi klientami” i mierzy się z hejtem. Jeśli chcesz w końcu zrozumieć dlaczego klienci bywają „trudni” i jak sobie z tym radzić, to koniecznie zapisz się na szkolenie!

Dla Członków Dolnośląskiej, Lubuskiej, Śląskiej, Wielkopolskiej oraz Zachodniopomorskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej koszt udziału w szkoleniach jest całkowicie pokrywany przez Izbę.  Bezpłatny dostęp do szkolenia uzyskują zweryfikowani Członkowie.

Zapisując się teraz na szkolenie otrzymacie również dostęp do poprzednich szkoleń. Wystarczy wysłać jedno zgłoszenie, aby otrzymać dostęp do całego cyklu.

Jeżeli nie możecie uczestniczyć w wydarzeniu na żywo (do czego gorąco zachęcamy) to każdy otrzyma nagranie ze szkolenia na okres 14 dni od momentu otrzymania dostępu do nagrania. W obu przypadkach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie wydarzenia: cykl-szkolen-z-dofinansowaniem

W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorką szkoleń Anną Mikłaszewicz
+48 787 072 197, anna.miklaszewicz@vethink.eu

Zachęcamy do wzięcia udziału!

Z poważaniem Marek St. Kubica

Prezes Rady