Zapraszamy do rejestracji na sesję szkoleniową praktycznego szkolenia, które przyczyni się do przejścia na ograniczone stosowanie środków przeciwdrobnoustrojowych, a w szczególności do osiągnięcia celu strategii „od pola do stołu” (farm to fork F2F), jakim jest zmniejszenie całkowitej sprzedaży środków przeciwdrobnoustrojowych w UE dla zwierząt hodowlanych i akwakultury o 50% do 2030 r. ,  poniżej zamieszczone są linki umożliwiające rejestrację zarówno na szkolenie stacjonarne jak i online.

PROCES REJESTRACJI

Wszystkie osoby, które pragną wziąć udział w stacjonarnym szkoleniu praktycznym dla rolników i lekarzy weterynarii w Polsce w dniach 21 i 22 października 2024 r. w Warszawie , muszą zarejestrować się za pomocą formularza internetowego.

Osoby pragnące wziąć udział w szkoleniu online mogą zarejestrować się poprzez Zoom. Link dostępny na stronie internetowej: www.amrfvtraining.eu

Certyfikat otrzymają tylko uczestnicy szkolenia STACJONARNEGO.

Onsite session: https://forms.office.com/e/SWDx0zyyqh

Online session: https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_iB6KIn32SjiqH-eUOcLdWA#/registration

W sesji szkoleniowej weźmie  udział około 150–200 uczestników, w tym rolników i lekarzy weterynarii. Każdy, kto się zarejestruje, otrzyma e-mail z potwierdzeniem udziału.

Szkolenie praktyczne dla rolników i lekarzy weterynarii adresowane jest do organizacji lub stowarzyszeń zawodowych rolników i lekarzy weterynarii pracujących ze zwierzętami, od których lub z których pozyskuje się żywność

Informujemy, że szkolenie nie jest adresowane do urzędowych lekarzy weterynarii.

W obecnym procesie rejestracji uczestnicy, którzy potrzebują zakwaterowania, będą musieli wpłacić depozyt za pośrednictwem Pay Pal, aby projekt mógł dokonać rezerwacji ich pokoju w hotelu. Kaucja zostanie w całości zwrócona po sesji i będzie wymagana tylko od tych uczestników, którzy wymagają zakwaterowania. Do procesu rejestracji nie jest konieczne posiadanie konta Pay Pal, ponieważ uczestnicy otrzymają link i za jego pośrednictwem będą mogli dokonać wpłaty.

Uczestnicy będą mogli ubiegać się o zakwaterowanie do 7 października. Po tym terminie formularz rejestracyjny będzie otwarty, jednak nie będzie już możliwości składania zapytań o nocleg.

Osobom, które zarejestrują się po 11 października, nie  będą wydawane  zaświadczenia ani zwrot kosztów podróży.